O firmie

Wypożyczalnia samochodów 24/7 Agma Cars.

Wypożyczalnia samochodów Agma Cars

Wypożyczalnia samochodów Jarocin

Firma Agma Cars z Jarocina to wypożyczalnia samochodów założona przez młodych, ambitnych i przedsiębiorczych ludzi. Przyświecała nam idea stworzenia biznesu będącego alternatywą dla tradycyjnych wypożyczalni aut. Zrobiliśmy krok w kierunku odpowiedzi na zapotrzebowania współczesnych konsumentów, których interesuje wynajem aut, ale nie chcą podlegać sztywnym regułom rezerwacji – jak to ma miejsce w wielu firmach o takim profilu w całej Polsce.

Wynajem bez limitu kilometrów

My oferujemy wynajem samochodów bez limitu kilometrów. Nasi klienci korzystają z pojazdów bez ograniczenia, nie ryzykując przy tym dodatkowych opłat. Wiele wypożyczalni samochodów w Wielkopolsce, a także w całym kraju, kusi ofertą rezerwacji. Jednak osoby zainteresowane dopiero podczas podpisywania umowy lub przy czytaniu regulaminu dowiadują się, że mogą dziennie przejechać 300 lub 400 kilometrów. My informujemy od razu – samochody wynajmowane są bez limitów kilometrów! Ponadto umożliwiamy wyjazd naszym autem za granicę (na teren państw należących do Unii Europejskiej).

Osoby pragnące skorzystać z naszej oferty mogą dokonać rezerwacji nawet na minutę przed wynajmem auta. Zapewniamy dostęp do floty pojazdów przez 24 godziny na dobę i nie pobieramy za to dodatkowych opłat. Proponujemy przy tym dużą elastyczność w kwestii czasu rezerwacji pojazdów – od jednego dnia do nawet kilku tygodni. Dla wygody naszych Klientów umożliwiamy podstawienie zarezerwowanego auta w dowolne miejsce. Do szczególnie popularnych należą: dworzec autobusowy, dworzec kolejowy. Przy rezerwacji na minimum 2 doby oraz odległości miejsca odbioru nie większej niż 30 km od Jarocina – nie pobieramy dodatkowych opłat.

Oferujemy atrakcyjne rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz firm. Możemy zaproponować dostosowanie warunków do potrzeb przedsiębiorców, a także zaoferować wynajem długoterminowy. Takie rozwiązanie ma bardzo wiele zalet, które poznają Państwu odwiedzając dedykowaną tej usłudze stronę. Wszystkie najważniejsze informacje umieściliśmy w Regulaminie oraz na podstronach naszego serwisu. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania, prosimy się skontaktować – rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Wybierz nasze samochody

Wypożyczalnia samochodów Agma Cars oferuje nowe modele aut: VW Golf VII, Peugeot 308, Volvo V40,Seat Leon i cały czas nasza flota się zwiększa
 

Volvo V40

5 osobowy
Skórzana tapicerka
Solar Dach
 

Seat Leon FR

5 osobowy
Skórzana tapicerka
Podgrzewane fotele
 

Volkswagen Golf VII

5 osobowy
Skórzana tapicerka
Podgrzewane fotele
 

Volkswagen Golf VII

5 osobowy
klimatyzacja
parktronik
 

Peugeot 308

5 osobowy
Nawigacja
Kamera cofania
 

Seat Leon

5 osobowy
Klimatyzacja
 

Peugeot 308

5 osobowy
klimatyzacja
parktronik
 

Skoda Rapid

5 osobowy
klimatyzacja
parktronik
 

Peugeot 208

5 osobowy
klimatyzacja
parktronik