Regulamin

Regulamin

Agmacars oferuje trzy formy dokonania rezerwacji. Poprzez naszą stronę internetową, telefonicznie (+48 505 412 334) lub mailowa na adres kontakt@agmacars.pl.

Jeśli dokonasz rezerwacji telefonicznie, mailowo czy poprzez naszą stronę a nasz pracownik ci potwierdzi że samochód jest dostępny (wysyłamy zawsze maila z potwierdzeniem rezerwacji) gwarantujemy że otrzymasz w naszej firmie samochód.

Agmacars stara się być przyjazną firmą dla swoich klientów i oferuje odbiór auta do 30 km w promieniu Jarocina.

Samochód można zarezerwować nawet minutę przed jego podjęciem. Jeżeli chcesz mieć pewność że dostaniesz samochód taki jak chcesz dokonaj rezerwacji z wyprzedzeniem.

Każdy kto chce wypożyczyć samochód musi mieć ukończone w dniu wynajmu 21 lat.Każda osoba, która chce wynająć auto musi wpłacić kaucję która wynosi 1000zł. Kaucję można wpłacić gotówką, kartą debetową lub zwykłą karta płatniczą. Kaucja jest zabezpieczeniem żeby klient zwrócił samochód zatankowany, w dobrym stanie i o wyznaczonym czasie.

Zawsze przed podjęciem samochodu sprawdź czy samochód nie ma jakiś uszkodzeń lub zarysowań. Jeśli znajdziesz poinformuj naszego pracownika i dopilnuj żeby wpisał do protokołu zdawczo odbiorczego. Tak samo zawsze sprawdź czy samochód jest zatankowany do pełna.

Nasza wypożyczalnia Agmacars oferuje wynajem wszystkich pojazdów bez limitu kilometrów oraz możliwość wyjazdu do innych krajów Unii Europejskiej. Klient zawsze otrzymuje samochód posprzątany i umyty i w takim samym stanie samochód powinien zostać zwrócony. Jeżeli klient nie chce albo nie będzie mógł umyć auta przed zwrotem prosimy o poinformowanie o tym obsługę, która doliczy opłatę za mycie do kosztów wynajmu.

Wszystkie samochody wyposazone są w opony zimowe w okresie od 1 listopada do 31 marca.

Za palenie w samochodzie grozi kara w wysokości 400 zł. plus ewentualne opłaty za naprawienie szkód, które nie są objęte naszym ubezpieczeniem.

Przy wynajęciu auta najemca dostaje w posiadanie dokumenty auta wraz z ubepieczeniem AC,które zawsze musi mieć przy sobie. W przypadku gdy auto zostanie skradzione a najemca zostawi dokumenty w aucie ubezpieczalnia odmówi wypłaty odszkodowania w ten czas najemca zostanie obciążony kosztami równowartosci auta. Jeżeli auto nie wróci na czas poinformuj nas jak najszybciej ponieważ może ktoś już czekać na samochód. W innym wypadku możemy doliczyć jakąś opłatę za spóźnienie.

Przy zwrocie auta sprawdź zawsze z pracownikiem czy auto nie jest uszkodzone i czy auto jest dotankowane do pełna.

Zwróć kluczyki oraz dokumenty od auta.Jeżeli po przeczytaniu regulaminu masz nadal jakieś wątpliwości skontaktuj się z nami: kontakt@agmacars.pl  lub:505 412 334